Duben 2008

Jsem ve 4.kole SONF!!!!!!-UŽ NEHLASUJTE-

27. dubna 2008 v 19:05 Tady pro mě hlasujte
Postoupila jsem do 4.kola SONF s filmem Piráti z Karibiku:Prokletí Černé Perly!!!Prosíím,dejte mi hlas zde!!!.Předem moooc dík!!!

Taková blbina...Pribiňáček!!!!!!!!

26. dubna 2008 v 14:58 | P!rate |  Piráti z Karibiku
tak u tohodle jsem měla výtlem!!

bleskovka č.12-UKONČENO-

25. dubna 2008 v 18:39 bleskovky-zadání
1.Ahoj
2.Jak se máš?
3.Máš doma nějaké zvířátko?Jestli ano,jaké?
4.Hlasuj pro mě prosím tady s filmem Piráti z karibiku:Prokletí Černé Perly
5.Kolikátý to byl hlas?
6.Líbí se ti tu?
7.Co bych tu měla změnit?
8.Co chceš na diplom?
9.pá

krásná fotka

25. dubna 2008 v 17:56 | P!rate |  Johnny Depp
nádherné

pronásledovatelé.........=D

25. dubna 2008 v 17:51 | P!rate |  Johnny Depp
moc hezké!:D

1.kolo SONF-UŽ NEHLASUJTE-

25. dubna 2008 v 13:14 | P!rate |  Tady pro mě hlasujte
Jsem v dalším SONF,ale tentokrát u Macíka na této adrese.S filmem Piráti z karibiku:Prokletí Černé Perly.Moooc prosím hlasujte!!!Předem dík

Jupíííííííííííííííííí :o)

21. dubna 2008 v 20:43 | P!rate |  Já a blog
Jó!Super!!Jupí!!!Prostě úža!!!!=DD Někteří z vás asi už tuší,z čeho se raduju,ale pro ty,kteří na to ještě nepřišli:ÚSPĚŠNĚ JSEM UDĚLALA PŘIJÍMAČKY NA GYMPL!!!!!!!A BYLA JSEM 4.!!!!!!!!No to je přece super!!Mě se tak ulevilo!=DAle víte co bylo nejzajímavější?Že u zkoušek jsem se ani trochu nebála!A taky bych chtěla poděkovat Ádě,Macíkovi,Iwyce,Kate Knightley,a Terčíkovi12 za podporu!:D!!!!!!

3.kolo SONF-UŽ NEHLASUJTE-

19. dubna 2008 v 15:25 Tady pro mě hlasujte
Postoupila jsem do 3. kola SONF s filmem Piráti z Karibiku:Prokletí Černé Perly.Tak prosím hlasujte!!
Odkaz je zde


PS:ten nový vzhled je strašný,všechno se mi tady plete a je to docela nepřehledný..doufám,že to brzo zase změní ale doufám,že to nebude ještě horší..No co,můžem být rádi,že ten blog vůbec můžeme mít.A jinak bych chtěla hroooozně moc poděkovat holkám ze článku pod tímhle!=DD↓

Už za tři dny....

18. dubna 2008 v 16:30 | P!rate |  Já a blog
Takže už za tři dny mě to čeká-v pondělí dělám ty přijímačky.A musím se přiznat,že se DOST bojím a jsem nervózní už teď.Prosím,držte mi palečky a napiště kdyžtak do komentů,třeba mi to zvedne trochu sebevědomí a když ne,tak mi to minimálně udělá radost.Takže-píšu to v pondělí ráno a bude to trvat 4 hodiny,to je dost dlouhá doba vážně nevím,jestli se dokážu tak dlouho soustředit.Obávám se,aby mě tam neporazila nervozita....No,co se dá dělat,aspoň mě může uklidnit předtava,že jsem pro to udělala co se dalo....Tak mi kdyžtak napište do komentů a pak vám kdyžtak dám vědět,jak to dopadlo....Ale moc prosím:DRŽTE MI PALEČKY!!!!!a všimli jste si nového "vzhledu" na blog.cz?Já bych řekla,že to starý bylo daleko lepší

Jsem ve 2.kole SONF-UŽ NEHLASUJTE-

14. dubna 2008 v 17:00 | P!rate |  Tady pro mě hlasujte
Postoupila jsem do 2.kola v SONF s filmem Piráti z Karibiku:Prokletí Černé Perly.Tak prosím hlasujte zde!!!!!!!!!!!!!!!!!

Johnny o sobě a o své ženě

11. dubna 2008 v 13:57 | P!rate |  Johnny Depp
[obrazek]Herec, který se kdysi proslavil zdemolovanými hotelovými pokoji a divokými večírky, teď nedá dopustit na poklidný rodinný život. O sobě a o Vanesse říká: "Já mám všechny chyby a ona má všechny kvality."
Kvůli své francouzské partnerce se už přestěhoval do Francie a učí se francouzsky. Je přesvědčen o tom, že Vanessa Paradis je mu určená vyšší mocí: "Naše setkání nebyla náhoda. Mám pocit, že už dlouhá léta vede mé kroky nějaká nadpozemská moc. A ta mě dovedla k Vanesse."
Sám sebe charakterizuje jako obyčejného člověka, který miluje přírodu a život na venkově. Rád si dá sklenku červeného vína a u táboráku si vykouří pár cigaret. Z limuzín a hotelových paláců se mu dělá špatně. "Chci žít jako mladý tatínek, zamilovaný do své ženy a nadšený svým uměleckým povoláním." Dnes se cítí šťastný, protože už nemyslí jen na sebe. Jeho vlastní problémy už nejsou důležité. "Vanessa a Lily mi vrátily chuť do života," cituje slova šťastného otce agentur SAD.
zdroj

15.spřátelený blog

11. dubna 2008 v 13:54 | P!rate |  Spřátelené blogy
krásný nový spřátelený blog je na této adrese.Určitě se podívej!!!

Zas to blbne...

10. dubna 2008 v 17:13 | P!rate |  Já a blog
No jo,na blog.cz se zase něco děje.Když jsem se chtěla přihlásit,tak mi to psalo "založit nový blog"!Tohle už tady jednou bylo a už mě to pěkně štve!Máte s tím taky takovýhle problémy?

Johnny Depp se stane tváří amerických kondomů Trojan

5. dubna 2008 v 19:26 | P!rate |  Johnny Depp
Hollywoodský idol Johnny Depp podepsal kontrakt na deset milionů dolarů za propagaci amerických kondomů Trojan.
Podle všeho se Johnny objeví v televizních reklamách na novou řadu Magnum. Čtyřiačtyřicetiletý herec bude prodej latexové ochrany americké společnosti propagovat pod heslem bezpečnějšího sexu.
Minulý rok přitom hvězda Pirátů z Karibiku prohlašovala, že Amerika je prohnilá země, do níž se nehodlá vrátit a odmítá v ní vychovávat své děti. Tučný honorář čítající v přepočtu něco kolem 160 milionů korun mu však prohnilý nepřipadá. Ani to, že společnost vyrábějící kondomy Trojan honbu po větších ziscích skrývá pod reklamním sloganem týkajícím se HIV a AIDS.
"Postavte se s Johnnym za bezpečnější sex," má znít údajně nové motto společnosti.
"Velmi se o to zajímá a snaží se zjistit, zda se pro tu kampaň hodí," prozradil na Deppa nejmenovaný zdroj.
"Moc rádi bychom viděli velkou hollywoodskou hvězdu, jak nám pomáhá propagovat tuto věc. A není větší, než je Johnny," uvedla mluvčí kalifornské Kampaně za bezpečnější sex.
Johnny se zajímá o bezpečný sex a výchovu mládeže již od osmdesátých let. S tímto tématem se setkal v seriálu 21 Jump Street. "Tento pořad učí děti o drogách a bezpečném sexu, což je důvod, proč jsem souhlasil, že v tom budu vystupovat," uvedl tehdy Depp.
zdroj

Jsem v 1.kole SONF-UŽ NEHLASUJTE-

5. dubna 2008 v 9:35 Tady pro mě hlasujte
Přihlásila jsem se do SONF-soutěž o nejlepší film s filmem Piráti z Karibiku:Prokletí Černé Perly.Jestli máte tenhle film rádi,tak moooc prosím,abyste hlasovali TADY.Předem moooc dík!!=D

Vaše P!rate

diplomy za bleskovku č.11

4. dubna 2008 v 17:50 | P!rate |  bleskovky-ceny
doufám,že se líbí!!

krásné foto

3. dubna 2008 v 17:50 | P!rate |  Johnny Depp

Johnny v ohrožení

3. dubna 2008 v 17:49 | P!rate |  Johnny Depp
Fičí bez prestávky! Doplatí na to jeho rodina?
Povídá se, že v nové části Pirátů z Karibiku uvidíme jen Johnnyho Deppa - další hlavní hrdinové se vytratí. Hlava projektu, Gore Verbinski, se v jednom rozhovoru vyjádřil, že je víc než pravděpodobné, že v budoucnosti budeme sledovat už jen dobrodružství kapitána Jacka Sparrowa. Režisér si myslí, že na základě doposavadních úspěchů se v každém případě oplatí nakroutit další epizody - ale příběh třeba soustředit výlučně okolo jedné, nejvýraznější postavy. A tak je víc než pravděpodobné, že si budeme muset zvyknout na absenci Keiry Knightley a Orlanda Blooma. Hercovi přátelé však mají naproti této lukrativní kariérní vyhlídce o Johnnyho velký strach - jeho život je až příliš hektický a téměř mu nezůstáva čas na jeho milovanou rodinu. V kinech ho právě můžeme spatřit jako démonického holiče ve filmu Ďábelský holič z Fleet Street a navíc ztvární postavy v dalších dvou snímkách. A to už má podepsané i dvě další smlouvy na rok 2009! ,,Svoje filmové postavy si vybírá velmi rozvážně, ale jestli mu nabídnou věc, která se mu líbí není schopný říct ne. Velké produkce jsou schopné natáčení posunout i o několik měsíců, jen aby s ním mohli spolupracovat," prozradil jeho známý, podle kterého existuje opravdu vícero důvodů, proč by jsme se o něj měli bát. Doplatí na svůj úspěch?

Johnny je..

3. dubna 2008 v 17:48 | P!rate |  Johnny Depp
velký fanda Keitha Richardsa
photo
...dobrý kamarád Orlanda Blooma AHOY, MATEY! photo
...hvězda Pirátů z Karibiku AHOY, MATEY! photo
...blázen Sweeney Todd A HAIR RAISER photo
...kitarista AXE MAN photo
...sexy muž JOHNNY DEPP photo
...ochotná oběť fanoušků AHOY, ALLISON! photo ...milující manžel EASY COMMUTE photo
...chameleón 9. HIS CHAMELEON WAYS photo
...se smyslem pro humor :-D 6. HIS SENSE OF HUMOR photo ...milující otec 2. HIS DEVOTION TO HIS KIDS photo
...retro chlapík 5. HIS RETRO STYLE photo
...labužník 1. HIS GOOD LOOKS photo
...Kapitán Jack Sparrow DREAD-ED PIRATE photo
...cowboy :-) HOLLYWOOD photo
...Pařížan PARIS photo