Leden 2008

Jak Johnny přišel na chůzi Jacka Sparrowa?

28. ledna 2008 v 15:38 | P!rate |  Johnny Depp
Všichni si asi řeknete:"To je starý,to známe!" ale tenhle článek je docela zajímavý tak si ho přečtěte!:)

Jak jste přišel na tu podivnou chůzi?
,,Za to,jak jsem chodil,může několik věcí.Pro mě to byl chlápek,který strávil dlouhou dobu bitvami v oceánu.Byl na slunci moc dlouho,takže se mu mozek trochu zavařil.Na palubě lodi mu je v rytmu oceánu mnohem příjemněji než na pevnině.A myslím,že by to byl taky člověk,který by to tak dělal,aby toho mohl využít.Třeba tím chtěl někoho zhypnotizovat.Houpal se z nohy na nohu a hypnotizoval lidi kolem sebe jako kobra.Já na to přišel tak,že jsem chodil do sauny,kde jsem se zamykal-mimochodem,nedoporučuju to.Když se zavřete v pořádném horku,začne to ovlivňovat způsob,jakým se hýbete,a rtak nějak vznikly i Jackovi pohyby."

diplomy za bleskovku č.9

26. ledna 2008 v 17:44 | P!rate |  bleskovky-ceny
doufám,že se diplomy líběj

She's so High

26. ledna 2008 v 17:06 | P!rate |  Elizabeth Swann(Turner)

Zajímavosti o Johnnym

26. ledna 2008 v 14:54 | P!rate |  Johnny Depp
S kým chodil : Winona Ryder, Kate Moss, Jennifer Grey, Sherilyn Fenn, a Lori Anne Allison
Na co ho ulovila Vanessa: " Na svá záda. Hned jak jsem je spatřil v jednom pařížském hotelu, bylo mi jasné, že jejich majitelku chci. Měla na sobě černé šaty s obrovským výstřihem vzadu, který mě doslova zhypnotizoval. Dodnes to nechápu, ale i já jsem se Vanesse líbil. Za pár měsíců otěhotněla, a tak už jsme spolu zůstali. "
Kde žije : V Provenci, kousek od Riviéry. " Stal se ze mě nudný usedlý chlap. Když jdu nakoupit do nedalekého městečka, každý mě bere jako obyčejného venkovana. Místo nočního řádění v barech si přes den hraji s dětmi na zahradě. Také jsem poprvé od tří let zase začal nosit do postele pyžamo a strašně si to užívám. Alkoholové mejdany jsem ale úplně nezavrhl, šetřím si je pro Hollywood. Ve Francii se těším pověsti zahradníka. Nepovažují mě ale za opravdového vinaře, protože jim moje víno moc nechutná. Z venkova mě nikdo nedostane. Až zestárnu, chci se se svým pivním pupkem rozvalit na verandě a koukat třeba na jezero."
Jak se zbavuje nepřátel : " Když mi někdo leze na nervy, přinutím ho koukat se na moje filmy. "
Co ho v poslední době pobavilo : " Nedávno se mé dcery ptala jedna učitelka ve školce, co dělají její rodiče. Odpověděla, že maminka je zpěvačka a tatínek pirát. "
Co si myslí o Americe : " Amerika je země postavená na hlavu. Přirovnal bych ji ke štěněti pitbula s velkými zuby, které vás dokáže pořádně pokousat. At´ ji moje děti klidně prozkoumávají, užívají si jí a tak dál, ale hlavně, at´ včas vypadnou."

NEKLIKEJ(nebo se zblázníš)

26. ledna 2008 v 14:24 | P!rate
vím,že to sem nepatří ale to je jedno.......Varovala jsem tě a když jsi přesto klikl/a podívej se na tuhle stránku.Sorry,ale já jsem vás varovala!!!:):):):):)

rozhovor s Johnnym

26. ledna 2008 v 13:48 | P!rate |  Johnny Depp
Herec Johnny Depp (44) byl po mnoho let hollywoodskou star číslo jedna s image bouřliváka. Mnoho krásných a slavných žen po jeho boku, rockový styl života a pověst Casanovy, která však už nyní neplatí. Johnny našel své štěstí v rodině. S dlouholetou přítelkyní Vanessou Paradis má dvě děti. Ale zlobivé kluky hraje ve filmech i nadále.
Vanessa prohlásila, že si bere volno z práce, aby se mohla věnovat rodině. Takže až dokončíte natáčení trojky Pirátů z Karibiku, vrátí se na plátna a vy budete mužem v domácnosti?
"Vůbec by mi nevadilo být tátou na plný úvazek a motat se jen kolem dětí a domácnosti. Pokud se bude chtít vrátit do práce, vyjdu ji vstříc, jak jen to půjde. Udělám cokoli si bude přát a co ji učiní šťastnou."
Kde v současnosti se svou rodinou žijete?
"Většinou zůstáváme na jednom místě po delší dobu. Nemáme rádi pendlování mezi více domovy. Teď jsme ve Francii."
Strávil jste hodně času ve Francii... Jak jste na tom s francouzštinou?
"Beaucoup mieux! (Daleko lépe!). Stále mám tu nejhorší francouzskou výslovnost na světě, ale pracuji na zlepšení. Umím natolik, že rozumím mým dětem, co říkají, když mluví francouzsky. Nechci, aby si mysleli, že je tatínek idiot (smích)."
Mluvíte na Lily-Rose a Jacka francouzsky?
"Většinou na ně mluvím anglicky a Vanessa francouzsky. Myslím, že je to tak lepší, když každý používáme svoji mateřštinu. Ale sedmiletá Lily je k mé francouzštině ohleduplná a stále mě chválí."
Když se Vanessa vrátí zpět do práce, myslíte, že to bude k filmu nebo k hudbě?
"Teď se budu opakovat, ale budu za ní stát při jakékoliv její práci. Ale miluju její zpěv, je neskutečně talentovaná. Začala zpívat jako hodně mladá a byla také dost úspěšná. Nemyslím si, že by měla nějakou naléhavou touhu vrátit se zpět do toho života. Já jen chci, aby byla spokojená."
Koupil jste si ostrov v Karibiku, tomu tedy říkám ten správný domov... "Stále trávíme dost času ve Francii a ve Státech, takže děti znají obě kultury. Ale teprve ten ostrov je ta správná domácí základna. Protože já s Vanessou vyvoláváme dost pozornosti, tohle je příjemná cesta, jak dětem dopřát relativně normální dětství. Žít na svém ostrově je úplně jiný svět. Je to tam jak v ráji."
Necháte ten ostrov tak, jak je, nebo tam přidáte nějaké moderní vymoženosti?
"Nemám tam v plánu postavit gigantický palác nebo přistávací dráhu pro letadla. Chceme to tam nechat dost přírodní a nedotčené, jak jen to půjde. Ani nečekejte žádnou rodinnou vlajku nebo něco podobného. I když uznávám, že by to mohlo být vtipné."
V nedávných hollywoodských přehledech jste se objevil jako jeden z nejlepších herců současnosti. A zároveň také jako jeden z nejvíce vydělávajících...
"Jedinou věcí, kterou mi peníze dávají, je svoboda, kterou si můžu koupit. Mohl bych být šťastný i s pár stovkama dolarů v peněžence, pokud bych finančně zvládl nájem mého bytu a zaopatření rodiny. Nejdůležitější pro mě byl nákup prvního domu pro Vanessu a děti v jižní Francii. Tam jsem se poprvé cítil jako doma. "
To musela být velká událost, vím, že jste se v dětství s rodiči stále stěhoval...
"Byl to pro mě jeden z nejzásadnějších okamžiků v mém životě. Něco, co dalo mně a Vanesse pocit sounáležitosti a nádech trvalosti našeho svazku.A stále milujeme jižní Francii, kde jsou k nám lidé laskaví tak, jak jen to jde."
Jednají s vámi jako s Johnny Deppem - velkou superstar nebo jako s Jeanem - sousedem odvedle?
"Na životě na venkově v jižní Francii je skvělé to, že se s lidmi bavím o kozách, sýru, víně nebo počasí. Nikdo se mě nikdy nezeptá, kolik vydělal můj poslední film."
Nedávno přišlo do kin třetí pokračování Pirátů z Karibiku, bavilo vás být zas kapitánem Sparrowem?
"Jasně, je to jedna z nejlepších rolí, kterou jsem hrál. Je to mé zvrhlejší já."


rozhovor k filmu Hledání země Nezemě

26. ledna 2008 v 13:37 | P!rate |  Johnny Depp
Je Peter Pan knížka pouze pro děti, nebo si myslíte, ze si v ní mohou nalézt své i dospělí?
Představa zůstat celý život dítětem je krásná. A já si skutečně myslím, že je to možné. Znal jsem mnoho lidí, kteří už byli v letech, ale měli energii, zvídavost a nadšení, které známe u malých dětí. Je možné si to zachovat. Jako životní motto mít věčné mládí. Ale na druhou stranu je stárnutí i zábava. Má toho spoustu do sebe.
Pomohlo vám to, že jste sám rodič, k tomu, abyste roli ztvárnil lépe?
Za sebe můžu říct, že mi to strašně pomohlo hlavně proto, že jsme s dětmi trávili dvanáct hodin denně. Pokud jste sami rodičem, pomůže vám to v průběhu let neztratit elán.
Všiml jsem si, že i dospělí u určitých scén filmu pláčou. Zajímalo by mě, jestli byla stejně emotivní atmosféra, i když jste tyto srdceryvné scény natáčeli? Byly tam slzy?
Já si vzpomínám na poslední natáčecí den. U filmu je to vždycky tak, zvyknete si na lidi s kterými pracujete, stane se z vás všech taková velká kočovnická rodina a pak přijde poslední den natáčení a je konec. Bylo to těžké, hlavně s mým kamarádem Freddiem, nebyli jsme schopni rozloučit se a podívat se jeden druhému do očí, byly v nich slzy. Bylo to strašně silné.
Jak se vám s představitelem chlapce Petera Freddiem Highmorem pracovalo?
Scéna na lavičce v parku byla dost těžká. Natáčeli jsme ji snad tisíckrát, Freddie do toho šel vždycky naplno, a pak nám zase řekli, ze musíme znova, protože třeba byl nějaký problém s kamerou nebo podobně. Vzpomínám si, že Marc Freddiemu řekl : Je mi líto, ale musíme to natočit znova. Nevadí? A byl rád, když mu Freddie odpověděl : ,,Paráda, já si stejně myslím, že jsem to napoprvé nezahrál nejlíp! A byl excelentní. Když natáčím s dětmi, tak se snažím mít slzy pod kontrolou, protože pokud začnete na scéně brečet, je z toho chaos. Takže můj úkol byl najednou prostý, držet se zpátky a nechat Freddieho, aby to rozbalil.

rozhovor k filmu Karlík a továrna na čokoládu

26. ledna 2008 v 13:30 | P!rate |  Johnny Depp
Tim Burton říkal, že záporné a rozporuplné postavy, které jste zatím hrál na vás působily jako terapie. Souhlasíte s tím?

Jo, myslím že to svým způsobem něco jako terapie je. Jdete před kameru, ukážete své nejhorší já a dostanete za to zaplaceno. Jako herec musíte do každé, do jakékoli postavy, kterou zahrajete dát co největší kus sebe samotného. Proto prostě ukážete své já v té nejhorší možné podobě.

Jak lehké je dostat se do role Willyho Wonky?

No, samozřejmě nám velmi pomohla kniha, kde byla role do detailů popsána. Díky práci Roalda Dahla jsme, myslím, Willyho dotáhli do dokonalosti. Pak už jsem se jen radil s Timem. Ukázal se dětem v masce a sledoval jejich reakce. Z toho jsme při připravování role vycházeli.

Co říkáte na podobnost vzhledu Willyho Wonka s Michaelem Jacksonem?

Čestně, když jsem točil tenhle film, vůbec jsem si tu podobnost neuvědomil. Nevím co víc bych k tomu měl říct.

Co víc jste udělal pro to, abyste co nejvěrněji zahrál vaši postavu?

Když jsem začal číst scénář, vyvstávaly mi v mysli různé obrázky, všechno jsem si to hned zapisoval. Ale trvalo mi asi 10 dní, než jsem si zvykl na Willyho. Představoval jsem si ho totiž úplně jinak. Jo a měl jsem falešné zuby.

Viděly vaše děti všechny vaše filmy?

No, některé z nich. Nevím, jestli jsou mé děti na všechny filmy připravené. Karlíka a továrnu na čokoládu ale viděly. Byl jsem z toho trošku nervózní. Bál jsem se, že mi řeknou: " No tati, pro příště to doufám bude lepší." Vzali to ale úplně skvěle.

Kdybyste byl tak chudý jako Karlík Bucket z filmu, myslíte si, že byste mohl být šťastný?

Když jsem byl malý, měli jsme málo peněz, nerozhazovali jsme. A neočekával jsem, že tak dlouho mít peníze nebudu. Vždycky jsem si říkal, že se vrátím ke hraní na kytaru nebo k práci u benzínky. Ale stalo se něco jiného. Mám hnací sílu. Tou jsou mé dvě děti a Vanessa.

"Nechápu,jak mohli Piráty natočit!"

26. ledna 2008 v 12:53 | P!rate |  Johnny Depp
Piráti z Karibiku: Na konci světa - Johnny Depp

Hraje ho s klukovským nadšením a říká, že inspirací mu byl kytarista legendární skupiny Rolling Stones Keith Richards, který si s ním ve třetích Pirátech i zahrál. V té době už byl Sparrow jednou z nejpopulárnějších filmových postav dneška.
Jeho představitel Johnny Depp patří k nejtalentovanějším hercům současnosti, za sebou má řadu výrazných rolí. Třeba tajného agenta FBI v krimithrilleru Krycí jméno Donnie Brasco, cikána v romantické komedii Čokoláda, drogového dealera v dramatu Kokain, nejhoršího režiséra na světě ve snímku Ed Wood a zhýralého Earla z Rochesteru v dramatu Libertin.
Film Piráti z Karibiku - Prokletí Černé perly, v němž si Depp zahrál s Keirou Knightley a Orlandem Bloomem, se objevil v kinech před čtyřmi lety a ihned slavil obrovský úspěch jak u diváků, tak u kritiky. Jeho pokračování s podtitulem Truhla mrtvého muže vtrhlo do kin loni a momentálně okupuje třetí příčku žebříčku komerčně nejúspěšnějších filmů všech dob.
Johnny Depp natočil v Londýně pod režijním dohledem Tima Burtona film Sweeney Todd, na Piráty si však vždycky rád zavzpomíná.
Poslední Piráti jsou v kinech, pro vás je jejich natáčení minulostí. Už se na ně můžete jít podívat do kina jako každý jiný divák?
Přestože jsme skončili už před půl rokem, pořád v tom trochu plavu. Ten odstup ještě nemám. Ale tak či onak to vnímám pozitivně. Byl to úžasný zážitek a i v nejvíc vypjatých chvílích mě to bavilo. Byla to fakt rozkoš.
Bylo někdy natáčení třeba tak vyčerpávající, že už jste byl na konci sil?
Ano, víc než cokoliv jiného. A nejen pro mě, ale i pro lidi ze štábu, kteří často museli tahat těžké vybavení někam do hor. Bylo to fakt náročné, občas jsme byli na širém moři a ono se rozbouřilo - v takové chvíli nevíte, co můžete čekat, a někteří lidé to nebrali úplně s klidem a pak všemi obličeji hrály odstíny zelené barvy.
I s vámi?
Se mnou to kupodivu nic nedělalo. Moře mi vlastně nijak nevadí.
Říká se, že natáčení na vodě trvá vždycky dvojnásob dlouho. Platí to?
Ano, je to opravdu jako překážková dráha. Bylo to téměř nemožné. Vlastně ani nechápu, jak se to povedlo natočit.
Jaký byl váš úplně poslední den v kůži Jacka Sparrowa? Byl to, jak se říká, velký den?
To byl. Byla to jedna z těch chvil, kdy se snažíte udělat všechno pro to, abyste ten konec oddálili. Pamatuju si, že jsem šel za Gorem Verbinskim (pozn. redakce - režisér) a on mi řekl: "Myslím, že máme všechno, co potřebujeme... nebo to chceš sjet znovu?" A já jsem řekl: "Jo, dejme to ještě jednou. Zkusím něco jiného..." A když jsme to pak měli, ptal jsem se ho: "Určitě už tam není nic, co bychom mohli natočit?" Prostě jsem se s tou postavou nechtěl rozloučit. Byl jsem Sparrowem řadu měsíců a nechtěl jsem, aby to skončilo. Bylo to zvláštní.
Kde jste ten poslední den natáčeli?
Byli jsme ve studiu, které leží kousek na sever od Los Angeles. Jedna z posledních scén, kterou jsem natáčel, byla ta, v níž mluví Jack sám se sebou.
Takže sebereflexe úplně na závěr?
Jistě. Je to v podstatě dialog mezi dobrou a zlou stránkou jeho osobnosti.
Oslavovali jste konec natáčení?
Štáb s režisérem dali dohromady krásnou a velkou koláž z různých fotek, zarámovali ji a všichni se na ni podepsali. Měli jsme velký dort a šampaňské. Bylo to velice dojemné, byl to pocit, jako kdybychom se s kapitánem Jackem loučili všichni.
Změnil Jack Sparrow váš život?
Ano. Přinesl mně i mým dětem spoustu dobrých zážitků, takže ho pořád budu mít ve velké úctě. Nehledě na to, že hrát ho byla doopravdy bomba.
Zahrál byste si ho znovu?
Jak se říká, nikdy neříkej nikdy. Jasně, u některých věcí to jde, ale ne u takových, jako je tahle. Pokud by mi nabídli roli Jacka znovu a bylo by to za dobrých podmínek a s dobrým scénářem, rozhodně bych nad tím vážně přemýšlel.
Jaké bylo setkání s Keithem Richardsem, který si zahrál vašeho filmového otce?
Panebože, to bylo super! Byl úžasný. Nebyla to bomba jen pro mě, ale i pro zbytek štábu. Když jsem viděl, jak přišel kompletně připravený na plac v půl osmé nebo v osm ráno, utrousil jsem jenom: "Eh, cože?" (směje se)
Bál jste se snad, že to bude brát ve stylu rock'n'rollu a nebude si dělat s časem starosti?
To se samozřejmě nedalo předem odhadnout. (směje se) Je to úplně mimo jeho obor. Je však absolutní profesionál. Přišel a úplně nás zadupal do země, byl úžasný. Lidé ze štábu spolu pracovali od roku 2002, kdy jsme natáčeli první Piráty, a tohle bylo poprvé, co jsem je viděl přijít na scénu všechny. Místo dvou stovek lidí jich tam bylo snad pět set nebo tisíc. (směje se) Všichni si stoupali na špičky, aby maestra viděli aspoň na chvilku.
Šli jste pak po práci na pivo?
Jo, strávili jsme spolu spoustu času. Říkal jsem mu, že fakt umí přitáhnout dav. Byl skvělý a myslím, že ani nemohl být příjemnější nebo ochotnější.
Točil s vámi dlouho?
Čtyři nebo pět dní. Všechno hrozně rychle pochopil. Myslím, že je to jeho první film, ale šlo to opravdu rychle. Řekl "Aha, jo, takže sem si stoupnu, řeknu tohle a pak přejdu sem a udělám tohle..." A oni mu řekli: "Jo, to by bylo fajn..." Pak to dvakrát zkusili a Gore řekl: "Tak fajn, jedem dál." Začal jsem mu říkat Dvouklapkový Richards.
Dříve jste prohlásil, že Richards byl pro postavu Jacka vaší hlavní inspirací. Jaké to bylo, mít ho teď přímo na place?
Perfektní. Bude to znít trochu divně, ale měl jsem pocit, že jako Jack znám Keitha mnohem lépe a déle než jako Johnny. Chápete? Když jsem měl tu fazonu a byl jsem v Jackově kůži, bylo mnohem jednodušší hrát a improvizovat, skoro to připomínalo nějakou hudební jam session. Zatímco jako Johnny jsem se dostal na určitou úroveň a dál už to nešlo.
Protože k němu máte takovou úctu?
Tak nějak, ale tomu se asi nedá vyhnout. Na jednu stranu ho beru jako dobrého parťáka, se kterým se dá večer někam vyrazit, na druhou stranu je tam pořád něco, co se mnou docela lomcuje. Je to prostě jeden z mých kytarových hrdinů, s tím se nedá nic dělat.
A pro některé lidi jste hrdinou zase vy.
No, to si opravdu nedovedu představit. (směje se)
Ale ano, ve filmu platíte za podobnou ikonu jako Keith Richards v hudbě.
Dobře, možná někdo viděl film, nebo se mu líbila nějaká postava, kterou jsem hrál, ale tohle je Keith Richards, člověče. Keith Richards!
V Pirátech také hrálo hodně Britů. Vycházíte s nimi dobře?
Ano, a vždycky jsem vycházel. V prvních Pirátech byl mým úhlavním nepřítelem Jack Davenport v roli komodora Norringtona a byli jsme nejlepší přátelé. Vždycky si s nimi rozumím - je to díky jejich proslulému smyslu pro humor. V Londýně jsem se vždycky cítil doma. Pro mé děti je to jako druhý nebo třetí domov, hodně si na něj zvykly. Chodíme do stejných restaurací
a na místa, kde se s místními dobře známe.
Podívejte se na postavy, které jste v životě hrál. Mají nějaké společné rysy?
Ani nevím. Myslím, že člověk potřebuje získat odstup a teprve potom to možná začne vnímat. Když si vezmu ty starší, tak mají společné asi to, že jsou to outsideři - ať už je to Střihoruký Edward nebo Sam z filmu Benny a Joon nebo Axel z Arizona Dream, Ed Wood...Jo, jsou to tak trochu outsideři.
A co ten poslední - Sweeney Todd? Ten asi nebude výjimkou...
(směje se) Ano, většího outsidera aby člověk pohledal. Ale taky to nebyla jeho vina, byl na okraj společnosti vytlačen ostatními. Takže ano, určité společné prvky tam vidím.

Johnny daroval peníze nemocnici,kde zachránili jeho dceru

26. ledna 2008 v 12:29 | P!rate |  Johnny Depp
Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže
Hollywoodský herec Johnny Depp navštívil v pondělí tajně nemocnici Great Ormond Street v Londýně a daroval jí milión liber (34 miliónů korun) jako výraz vděčnosti za to, že tamní zdravotníci zachránili jeho dceři život. Podle listu Daily Mail přijel do dětské nemocnice, kde se loni léčila jeho osmiletá dcera Lily-Rose se selháním ledvin, nečekaně.
Minulý týden pozval pět lékařů a sester této nemocnice na párty pořádanou u příležitosti londýnské premiéry jeho filmu Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street. Koncem listopadu strávil čtyři hodiny v nemocnici a vyprávěl pohádky na dobrou noc dětským pacientům oblečeným jako kapitán Jack Sparrow z filmu Piráti z Karibiku.
Loni v březnu strávila Lily-Rose devět dní v nemocnici Great Ormond Street poté, co se nakazila nebezpečnou bakterií Escherichia Coli a selhaly jí ledviny. Údajně se nakazila, když bydlela s rodiči v pronajatém domě v Richmondu a Depp natáčel film Sweeney Todd. Natáčení muselo být zastaveno, když se její stav zhoršil natolik, že byla ohrožena na životě a musela být převezena do nemocnice.
Bolest a strašný strach o dítě se podle Deppa odrazily i na jeho výkonu ve filmu a v jeho smutném pohledu ve snímku. Depp, který získal v pondělí Zlatý globus za nejlepší herecký výkon v hlavní roli v muzikálu o "ďábelském holiči", se později svěřil novinářům se svými prožitky: "Byla to nejhorší věc, jakou jsme kdy prožili. Bylo to peklo. Ale kouzelné je, že se z toho tehdy dostala. Nemocnice Great Ormond Street je úžasná, fantastická nemocnice."
Nemocnici dalo velkorysý dar deset miliónů liber (téměř 342 miliónů korun) také studio Walt Disney Pictures, které je distributorem filmu Piráti z Karibiku. Nemocnice bude potřebovat v příštích pěti letech na svoji přestavbu 170 milionů liber.
Čtyřičtyřicetiletý Depp žije s o devět let mladší francouzskou zpěvačkou a herečkou Vanessou Paradisovou. Mají spolu dvě děti; kromě Lily-Rose také pětiletého syna Johna "Jacka" Christophera Deppa III.

Johnny má hruď jako miminko

26. ledna 2008 v 12:24 | P!rate |  Johnny Depp
Johnny Depp na titulní straně časopisu Rolling Stone


Johnny Depp hraje v novém filmu svého kamaráda režiséra Tima Burtona Sweeney Todd, kde si také zazpíval. Toho se hned chytil časopis Rolling Stone a Johnny se už vyhřívá na jeho titulní stránce. Odhalil na ní, že na hrudi nemá kromě vytetovaného jména své dcerky ani chloupek.
V rozhovoru se čtyřiačtyřicetiletý herec zpovídá ze své záliby ve zpěvu, ale nezapomněl zmínit ani svou dlouholetou partnerku Vanessu Paradise, se kterou má dvě děti.
"Jsem hlupák, roky jsem se ničil jedy. Teď už věcem rozumím lépe," říká o svém bláznivém životě předtím, než francouzskou zpěvačku potkal. Asi největším excesem a tragédií v jednom byla smrt nadějného herce Rivera Phoenixe před vchodem do Deppova klubu Viper Room v Los Angeles. V roce 1993 tehdy dvaadvacetiletý Phoenix nepřežil dávku heroinu smíchaného s kokainem. Ve chvíli, kdy jeho kamarád kolaboval na chodníku, hrál Johnny na pódiu uvnitř podniku.
Od těchto divokých dob se ale hodně změnilo, Depp nyní vychovává osmiletou dcerku Lily-Rose a pětiletého Jacka. Celá rodina žije v jižní Francii, Johnny ale v létě koupil dům v Los Angeles.
Svoji potrhlou povahu ale herec nezapře. S redaktory časopisu Rolling Stone také rozebíral, zda je každý nový papež před zvolením důkladně "ohmatán", aby bylo jisté, že vůdce katolické církve je dostatečně mužem. "Představuji si, jak se k vám přikolébá starý muž a sáhne vám pod šaty," popustil Depp uzdu své fantazii.

Johnnyho svérázný styl

26. ledna 2008 v 12:18 | P!rate |  Johnny Depp
Johnny se zase vyznamenal!Přišel na letiště s utěrkou v džínách.Jsou dvě možnosti:jedna je,že Johnny ještě před odletem leštil nádobí.A druhá je,že chtěl dokázat,že na jeho osobitý styl nikdo nemá(což se mu teda povedlo:D)
na týhle fotce to spíš vypadá jako šátek,ale já vím,že to má být utěrka

nominace na Oscara

24. ledna 2008 v 16:00 | P!rate |  Johnny Depp
Herec v hlavní roli
George ClooneyMichael Clayton
Daniel Day-LewisAž na krev
Johnny DeppSweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street
Tommy Lee JonesIn the Valley of Elah
Viggo MortensenVýchodní přísliby
Herec ve vedlejší roli
Casey AffleckZabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem
Javier BardemTahle země není pro starý
Philip Seymour HoffmanSoukromá válka pana Wilsona
Hal HolbrookÚtěk do divočiny
Tom WilkinsonMichael Clayton
Herečka v hlavní roli
Cate BlanchettováKrálovna Alžběta: Zlatý věk
Julie ChristieováDaleko od ní
Marion CotillardováEdith Piaf
Laura LinneyováThe Savages
Ellen PageováJuno
Herečka ve vedlejší roli
Cate BlanchettovánNejsem tam
Ruby DeeováAmerický gangster
Saoirse RonanováPokání
Amy RyanováGone Baby Gone
Tilda SwintonováMichael Clayton
Nejlepší animovaný film
PersepolisMarjane Satrapiová a Vincent Paronnaud
RatatouilleBrad Bird
Surf's UpAsh Brannon and Chris Buck
Výprava
Americký gangsterArthur Max, Beth A. Rubinová
PokáníSarah Greenwoodová, Katie Spencerová
Zlatý kompasDennis Gassner, Anna Pinnocková
Sweeney Todd:Ďábelský holič z Fleet StreetDante Ferretti, Francesca Lo Schiavová
Až na krevJack Fisk, Jim Erickson
Kamera
Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem FordemRoger Deakins
PokáníSeamus McGarvey
Skafandr a motýlJanusz Kaminski
Tahle země není pro starýRoger Deakins
Až na krevRobert Elswit
Kostýmy
Across the Universe Albert Wolsky
PokáníJacqueline Durranová
Královna Alžběta: Zlatý časAlexandra Byrneová
Edith PiafMarit Allenová
Sweeney ToddColleen Atwoodová
Režie
Skafandr a motýlJulian Schnabel
JunoJason Reitman
Michael ClaytonTony Gilroy
Tahle země není pro starýJoel Coen a Ethan Coen
Až na krevPaul Thomas Anderson
Nejlepší dokument
No End in SightCharles Ferguson and Audrey Marrsová
Operation Homecoming: Writing the Wartime ExperienceRichard E. Robbins
SickoMichael Moore and Meghan O'Harová
Taxi to the Dark SideAlex Gibney and Eva Ornerová
War/DanceAndrea Nix-Fineová a Sean Fine
Střih
Bourneovo ultimátumChristopher Rouse
Skafandr a motýlJuliette Welflingová
Útěk do divočinyJay Cassidy
Tahle země není pro starýRoderick Jaynes
Až na krevDylan Tichenor
Nejlepší neanglicky mluvený film
BeaufortIsrael
The CounterfeitersRakousko
KatyňPolsko
MongolKazakstán
12Russia
Filmová hudba
PokáníDario Marianelli
The Kite RunnerAlberto Iglesias
Michael ClaytonJames Newton Howard
RatatouilleMichael Giacchino
3:10 to YumaMarco Beltrami
Filmová píseň
Falling SlowlyGlen Hansard a Markéta Irglová
Happy Working SongAlan Menken, Stephen Schwartz
Raise It Upjméno autorů neurčeno
So CloseAlan Menken, Stephen Schwartz
That's How You KnowAlan Menken, Stephen Schwartz
Nejlepší film
PokáníTim Bevan, Eric Fellner a Paul Webster
JunoLianne Halfon, Mason Novick a Russell Smith
Michael ClaytonSydney Pollack, Jennifer Fox a Kerry Orent
Tahle země není pro starýScott Rudin, Ethan Coen a Joel Coen
Až na krevJoAnne Sellar, Paul Thomas Anderson a Daniel Lupi
Střih zvuku
Bourneovo ultimátumKaren Baker Landersová a Per Hallberg
Tahle země není pro starýSkip Lievsay
RatatouilleRandy Thom a Michael Silvers
Až na krevMatthew Wood
TransformersEthan Van der Ryn and Mike Hopkins
Zvuk
Bourneovo ultimátumScott Millan, David Parker a Kirk Francis
Tahle země není pro starýSkip Lievsay, Craig Berkey, Greg Orloff a Peter Kurland
RatatouilleRandy Thom, Michael Semanick a Doc Kane
3:10 to YumaPaul Massey, David Giammarco a Jim Stuebe
TransformersKevin O'Connell, Greg P. Russell a Peter J. Devlin
Adaptovaný scénář
PokáníChristopher Hampton
Daleko od níSarah Polleyová
Skafandr a motýlRonald Harwood
Tahle země není pro starýJoel Coen & Ethan Coen
Až na krevPaul Thomas Anderson
Původní scénář
JunoDiablo Cody
Lars and the Real GirlNancy Oliverová
Michael ClaytonTony Gilroy
RatatouilleJan Pinkava, Jim Capobianco, Brad Bird
The SavagesTamara Jenkinsová
piratesnet.blog.cz

Kudy asi šel??

22. ledna 2008 v 16:43 | P!rate |  Johnny Depp
Tohle si každý nedovolí.A taky nebýt hvězdou,tak by asi ani Johnnyho v takovémhle stavu do noblesního lokálu nepustili.S tím ovšem hvězda Pirátů z Karibiku nemá nejmenší problém.Klidně vezme přítelkyni a v obnošeném sáčku,roztrhaných džínách a pohorkách,které vypadají,že v nich musel projít přinejmenším staveništěm typu pražské Jižní město,vlítne do drahé restaurace,kam se tenhle outfit ale vůbec nehodí!Personál ale tvoří profíci:Ani mrknutím oka nedali najevo svou nevoli.Inu-zlatá kreditka v Johnnyho kapse zřejmě od bláta nebyla...

Johnny na premiéře St v Paříži

19. ledna 2008 v 10:24 | P!rate |  Johnny Depp
A je tu Johnny! Vítěz zlatého glóbusu přijel 16.ledna do paříže na premiéru svého posledního filmu SWEENEY TODD:Ďábelský holič z Fleet street do Paříže a rozdával autogramy fanouškům, čekajícím před divadlem, kde se premiéra konala.
Johnny si vzal černý kabát, modře pruhovanou košili a džíny s dírou na koleně (jako obvikle :D) a hnědý klobouk. Tim se ukázal v černém obleku s černou košilí a asi jako poctu Johnnymu si vzal černou kravatu s lebakama.
img84/8674/stp1ek6.jpg
pár fotek z premiéry

Julia Roberts podlézá Johnnymu

18. ledna 2008 v 15:47 | P!rate |  Johnny Depp
Hvězdě filmu Piráti z Karibiku letos poslala k Vánocům ručně pletené svetříčky pro osmiletou Lily-Rose a pětiletého Jacka. K balíčku připsala přání s prosbou: "Moc ráda bych s Tebou pracovala."
"Julia Johnnymu nesmírně fandí a chce s ním pracovat ještě dřív, než bude moc stará, takže se snaží hodně hrát na šarm," prozradil na Pretty Woman nejmenovaný zdroj.
Robertsová prý ještě do hereckého důchodu jít nechce. Nedávno ji vytočila zpráva magazínu Forbes, podle něhož jednatřicetiletá "Pravá blondýnka" Reese Witherspoonová vydělává dokonce více než ona. Julia spadla až na čtvrté místo, v minulosti přitom dostávala až 25 milionů dolarů za roli a byla dlouho nejlépe placenou hollywoodskou hvězdou.